Dzisiaj jest: Sobota, 28 maja 2022
Imieniny obchodzą: Augustyn, German, Jaromir, Priam, Wiktor, Wiktoriusz
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Opublikowano: wtorek, 02, lutego 2010 12:00
Z życia przedszkola

22.XII.2009 Wigilijny dzień w Przedszkolu w Radziszowie.
Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami , na które czekają nie tylko dzieci ale i dorośli. Tak było również w naszym przedszkolu. Dzieci odświętnie ubrane przy pięknie udekorowanej choince, śpiewają kolędy recytują wiersze. Wspólnie dzielimy się opłatkiem, próbujemy wigilijne potrawy specjalnie przygotowane na tę okoliczność. Wszyscy z utęsknieniem czekamy na Święta.

19.I.2010 Dzień Babci i Dziadka
Jak co roku w naszym Przedszkolu organizujemy jasełka, które przedstawiamy z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci bardzo chętnie przygotowują się do występu dla swoich Dziadków. W pięknie udekorowanej sali w remizie, dzieci przedstawiły krótki program artystyczny poświęcony Babciom i Dziadkom . Maluszki brawurowo zatańczyły "Krakowiaka", pozostałe dzieci wcielając się w różne postaci z Szopki Betlejemskiej, recytowały i kolędowały małemu nowonarodzonemu Jezuskowi. Szczególny aplauz wzbudził występ Kasi Paciorek i jej pastorałki oraz kołysanka dla Jezuska I pięknie grający na skrzypeczkach świerszczyk. Wszyscy goście przy ciastku i kawie długo oklaskiwali występy przedszkolaków.

21.I.2010 Spotkanie opłatkowe dla samotnych
Nasze przedszkole po raz pierwszy wystąpiło z Jasełkami na spotkaniu opłatkowym dla samotnych, organizowanym przez księdza proboszcza Stanisława Kamionkę. Dzieci po raz kolejny z wielkim zaangażowaniem przedstawiły misterium Jasełkowe. Zgromadzonym gościom bardzo podobał się występ przedszkolaków. Po występach mali artyści otrzymali słodkie upominki.

Autor tekstu: Beata Nowotny

Stowarzyszenie

ul. Szkolna 4
32-052, Radziszów

Nasz rachunek:
Krakowski Bank Spółdzielczy
Oddział Skawina

10 8591 0007 0310
0561 8792 0001

Logowanie