Dzisiaj jest: Czwartek, 4 czerwca 2020
Imieniny obchodzą: Dacjan, Franciszek, Gościmił, Karol, Karp
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Opublikowano: wtorek, 10, marca 2009 14:00
VII Miedzynarodowy Bieg Skawiński.
 
W dniu 16 maja 2009r. odbędzie się kolejny, tym razem już VII Miedzynarodowy Bieg Skawiński pod hasłem "Zachowaj trzeźwy umysł". Ta piękna, widowiskowa i międzynarodowa impreza sportowa, już po raz trzeci swoim zasięgiem obejmie naszą miejscowość. W biegu głównym na 10 000 m, uczestnicy pobiegną z Parku Miejskiego w Skawinie, poprzez skawiński Rynek i dalej do Radziszowa, by w samym centrum zawrócić i biec z powrotem na starorzecze w Parku Miejskim w Skawinie.


Stowarzyszenie "Nasz Radziszów" jest organizacją wspierającą organizatorów. W celu promocji Radziszowa i jego mieszkańców, Stowarzyszenie ufunduje dwa puchary: dla najlepszej radziszowianki i najlepszego radziszowianina biorących udział w biegu głównym. Dla tych zwycięzców przewidziane są również nagrody!
Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na stronę www.biegskawina.pl , gdzie prowadzone są zapisy.

Jednocześnie informujemy, że podczas biegu głównego zamknięta zostanie dla ruchu kołowego droga łącząca Radziszów ze Skawiną na odcinku: - w Skawinie ulice Konopnickiej, Żwirki i Wigury oraz Radziszowska; - na terenie Radziszowa ulice Skawińska, Jana Pawła II (na odcinku do kościoła) i Kościelna.
Organizatorzy już dziś przepraszają za utrudnienia!

Stowarzyszenie

ul. Szkolna 4
32-052, Radziszów

Nasz rachunek:
Krakowski Bank Spółdzielczy
Oddział Skawina

10 8591 0007 0310
0561 8792 0001

Logowanie