Nowa linia autobusowa nr 263
Od soboty 30 sierpnia zostanie uruchomiona nowa linia autobusowa Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego.
Autobus o numerze 263 będzie kursował trasą:
Łagiewniki - Brożka - Grota Roweckiego - Kobierzyńską-Babinskiego - Skotnicka - Skawina - Rzozów - Radziszów- Radziszów PKP.
Na terenie Radziszowa przebieg trasy będzie następujący: od granicy Rzozowa ulicą Brzegi- ulicą Zawodzie do stacji PKP Radziszów.
Zostaną uruchomione następujące nowe przystanki: Rzozów PKP, Radziszów kładka, Radziszów Zacisze, Radziszów Podwale, Radziszów Zawodzie, Radziszów PKP.
Aktualny rozkład jazdy na stronie
» MPK
* * *
Opracowanie i zdjęcia: Józef Niechaj